Haber

Banu Karaca, enerjik performansıyla Bodrum’da büyük beğeni topladı

Turuncu elbisesiyle sahne alan hoş müzisyen, canlı ve sevilen pop müziğiyle programına güç katarak eğlencenin nabzını yüksek tuttu.

Son zamanların fenomen müziği “Aşkın Olayım”ı seslendiren Banu Karaca, müziğin herkes tarafından benimsendiğini vurgulayarak, “Şarkı söyleyen Beşiktaşlıyım, fanatik bir Fenerbahçe taraftarıyım ve Galatasaray taraftarları bu şarkıyı çok seviyor. .” Sahnede güçlü sesi ve etkileyici dans performansıyla büyük beğeni toplayan sanatçı, hayranlarına unutulmaz bir Bodrum gecesi yaşattı.

Özkan Uğur’u da unutmayan Banu Karaca, MFÖ’nün “Ele Gün Yapay Alone’ye Karşı” şarkısını seslendirerek, geçtiğimiz günlerde aramızdan ayrılan müzik dünyasının efsane ismine saygılarını iletti. “Yeri doldurulamayacak bir ismi kaybettik. Bizim için çok önemli bir insandı. Allah mekanını cennet eylesin, mekanı cennet olsun” diyerek duygusal anlar yaşadı.

Gecenin finalinde “Yalnızlık Senfonisi” müziği ile izleyenleri büyüleyen Banu Karaca, coşkulu alkışlar eşliğinde sahnesini mükemmel bir formda bitirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu