Yaşam

Ceyda Düvenci Yeni Sezona Bomba Gibi Hazırlandı

YAZ BOYUNCA “ İYİYİM” DEMİŞTİ

Ceyda Düvenci, yoğun bir ekran macerasının ardından çocuklarıyla geçirdiği yaz tatilinin ardından ‘Harika Sohbetler’ için tüm gücünü toplayarak yeni döneme bomba gibi hazırlandı.

Oğlu Ali’nin de babası olan Bülent Şakrak ile bu yaz evliliğinde yol ayrımına gelen ünlü oyuncu ve sunucu Ceyda Düvenci, boşanmanın ardından hayranlarına ve takipçilerine “İyileştim, yapın” diyerek olumlu mesajlar verdi. İyileştiğin anları unutma” mesajını sosyal medya hesaplarından yaz boyu yaptığı paylaşımlarla paylaştı. ..

TENİSİNE BAŞLADI

Yeni ekran dönemi öncesinde tenise başlayan Düvenci, sporun getirdiği kondisyonla dikkat çekti. Fit görüntü fotoğraflara da yansıdı. Başarılı oyuncu ve sunucu tüm dinamizmi ile yeni döneme hazır. Düvenci’nin ilk konuğu pop müziğin afacan çocuğu Sinan Akçıl olacak.

Farklı ve farklı sorular, misafirlerine gösterdiği özen, en özel sohbetler, ünlülerin hiç görmediğiniz sıra dışı halleri, sırları ve ilk kez duyacağınız cevaplar, Farklı Konuşmalar hafta içi her gün NTV ekranlarında olacak. yeni yayın dönemi.

Yapımcılığını BBO Prodüksiyon, Şafak Bakkalbaşıoğlu ve Mahperi Altun Uçar’ın üstlendiği Bam Başka Konuşmaları hafta içi her gün saat 19.00’da NTV ekranlarında gösteriliyor.

kurucasile-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu