Yaşam

Sosyal medya fenomeni ‘Pucca’nın üçüncü kattan düşen oğlu taburcu oldu’

Geçtiğimiz hafta üçüncü kattan düşerek kendini yalayan ‘Pucca’ lakaplı yazar Selen Pınar Işık ile oyuncu Serhat Osman Karagöz’ün 6 yaşındaki oğlu, iki ameliyatın ardından hastaneden taburcu edildi.

Işık, oğlunun taburcu olduğu haberini sosyal medya hesabından duyurdu. Yazar, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Eve döndük… Sabah yumurtayı bile yaptık birlikte. ‘Ters Yüz’ animasyonunu 85. kez izliyoruz sanki ilk kez izliyormuşum gibi. Hastaneden çıkarken tekerlekli sandalye arıyordum. hastanede biraz yanında oluruz sanmıştım ama konuta gelince ayağa kalktı artık oturmuyor bugün karnı tok bir bebek gibi huzurum var bu anı gördüm ben güçlü bir oğul.”

NE OLDU?

Sosyal medya fenomeni ‘Pucca’, 6 yaşındaki oğlu Batı’nın üçüncü kattan düşerek yaralandığını duyurdu ve şunları söyledi:

“Soran herkese teşekkür ederim. Hiçbir aramanıza geri dönemedim, çok üzgünüm konuşacak havamda değildim, bir günde ömrümden 25 yıl gitti. Elimden geldiğince yazıyorum, şu an hala şoktayım. West 3. kattan düştü, bilinçsiz kollarında kırıklar var, dün ameliyat oldu. Kırıkların durumu biraz önemli ama geçer. Gülüyor, puding istiyor, öpüşüyor, şakalar yapıyor ve doktorları polise ihbar etmekle tehdit ediyor. Bir süre hastanede kalacağız. Eminim kısa bir süre sonra tıpkı bu fotoğraftaki gibi ayağa kalkacaktır. Beklediğimden daha güçlü bir çocuk. Cümlelerim anlamsız ve karışık olabilir kusura bakmayın biraz daha toparlanırsam uzun uzun anlatırım. Merak edip dua edenlere çok teşekkürler.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu