Haber

Kazanın ardından Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç taburcu edildi

Evde geçirdiği kazanın ardından her iki bacağında kırıklar oluşan ve hastaneye kaldırılan Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, tedavisinin tamamlanmasının ardından taburcu edildi.

Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, evinde tadilat çalışmaları yapılan müştemilatta inceleme yaparken koruyucu taban plakasının yerinden çıkması sonucu merdiven boşluğuna düştü ve her iki bacağı da kırıldı. Kazanın ardından hastaneye kaldırılan Lider Erhan Kılıç, tedavisinin tamamlanmasının ardından taburcu edildi. Ailesiyle birlikte çekilmiş bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Önder Kılıç, tedavi sürecinde kendisini arayan ve geçmiş olsun dileyen herkese teşekkür etti.

Başkan Kılıç, mesajında, “Yaşadığım talihsiz kaza sonucu ziyaret ederek, arayarak, mesaj göndererek destek veren herkese teşekkür ediyorum. Taburcu oldum ve ailemle birlikte evimizdeyiz. Kendimi çok daha iyi hissediyorum.” Sizlerin de desteğiyle. En kısa sürede çalışmalarım kesintisiz olarak devam edecek.” “Arkadaşlarımın yanında olacağım ve yarının Buca’sı için çalışmaya devam edeceğim. Hepinizi çok seviyorum, iyi ki varsınız” dedi. – İZMİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu